מופע פלייבק לאירוע

מופע פלייבק אימפרוביזציה

מופע פלייבק מביא לכם את האומץ והקסם של הפלייבק, אומנות השחזור החי של סיפורים אמיתיים בצורה מפתיעה אינטילגנטית ומרחיבת לב , הסיפורים שנוצרים בעזרת הקהל ומסופרים בזמן אמת על במה. המופע מציע לכם חוויה ייחודית ומרגשת שתישאר אתכם זמן רב

יתרונות סדנת פלייבק

 • פרשנות חדשה על אירועי מפתח בחיים
 • יצירתי ומרענן
 • מופע באווירה הומוריסטית ומשוחררת

תוכן מופע פלייבק

מופע פלייבק (playback), מבוסס על הצגת סיפורים אישיים של אנשים מהקהל. אחד מהשחקנים מפרש את הסיפור שמועבר על ידי אדם מהקהל, והשחקנים הנוספים משחקים את הסיפור באופן יצירתי ודינאמי על הבמה. המופע מתבצע בצורה יצירתית, אינטימית ומרגשת, משפיע על הקהל ויוצר תחושת שותפות והבנה עמוקה.

מופע פלייבק מתאים לקבוצות קטנות ועד אירועים של בסביבות 200 איש , ניתן לקיים את המופע אצלנו בתיאטרון או אצלכם באירוע , בכל הארץ .

מה ההבדל בין אימפרוב לפלייבק ?

בהזמנת מופע אימפרוב (improv), הקהל מצפה לחוויה מיוחדת של יצירה מיידית ומותאמת לרגע. השחקנים משחקים בסגנון האימפרוביזציה, מפתחים סיפורים, דיאלוגים וסצנות על הסף, ללא תסריט מראש. הקהל משפיע על הסיפורים והפרטים על ידי הצעות ואינטראקציה עם השחקנים. המופע עשוי לכלול משחקים, סצנות מצחיקות ומפתיעות, ויכול להיות בסגנון קומי או דרמטי.

ההבדל המרכזי בין השניים הוא שבמופע אימפרוב השחקנים יוצרים את הסיפורים בזמן המופע, בעוד שבמופע פלייבק הם מציידים את עצמם בכלים להצגת הסיפורים של הקהל. בנוסף, במופע אימפרוב

יש גם רמת משחק גבוהה יותר, שכוללת יכולת ליצור מצבים חדשים מתוך הרגע, בעוד שבמופע פלייבק הקהל והסיפורים שלו הם המרכיבים המרכזיים של המופע.

צרו קשר


  מופע אצלנו או אצלכם

  מופע פלייבק מגיע אליכם עד לאירוע , בין אם במשרד בחלל מאולתר ,בכנס או במסעדה .

  בנוסף ניתן לקיים את האירוע אצלנו בתיאטרון ברחוב יצחק שדה בתל אביב

  כבר צחקו איתנו