מופע אימפרוביזציה לפורים

מופע אימפרוביזציה לפורים

מה מתאים יותר לפורים ממופע אילתורים פרוע שלא תשכחו הרבה זמן - רגע לפני תחרות התחפושות אנחנו עולים לתת לכם מופע שישחרר את העניינים ויזיז לכם את הלסת. גם בפורים אנחנו מתאימים את המופע ספציפית לקהל היעד - ככה שאין מצב לפספס. עם איסוף חומרים מראש, המאלתרים שלנו ישלפו ויפגיזו ברגע הנכון להופעה שתרים לכם את הערב (:

יתרונות מופע אימפרוב

  • חוויה לחבר’ה
  • מופע מטורף שלא שוכחים
  • סדנה לפורים – משהו אחר

מופע אימפרוב לפורים

מופע פורים חד פעמי… עם הקהל שפעיל כל הזמן, מאתגר אותנו בלייב ואפילו הכוכבים שלכם קופצים לאלתר איתנו על הבמה. בסוף תקבלו ערב שיישאר לכם בראש גם כשהאלכוהול ייעלם. גם מי שיושב בצד או מתבייש בתחפושת, יוכל להנות ולצחוק בשקט, בכיף. המופע מתאים לכל כמות קהל: מ-10 עד 200 איש ואפילו 500.

אנחנו מגיעים או בפורמט אינטימי שנותן לכל אחד את ההזדמנות שלו להשתולל על הבמה, או שואו אם מספר מאלתרים, מוזיקאי וטירוף כללי. הכל בהתאם לאווירה שבאה לכם.

סדנאות לפורים

סדנת אימפרוביזציה פורימית שתוציא את החבר’ה שלך מהשגרה ותגרום להם להפתיע את עצמם.

אם אתם קבוצה קטנה – עד 20 איש ובא לכם להזיז קצת את העצמות ולקבל עוד תוכן ועושר לדינמיקה שלכם, לקבוצה שלכם, סדנת אימפרוביזציה בהנחיית הצוות המקצועי שלנו ללא תפתח מעצורים, תחבר ותצחיק. זאת הזדמנות חד פעמית לשים את כל ה”קטעים” שלכם על השולחן ולראות איפה הזכרונות, הסיפורים שלכם, החוויות המשופות הן פתח לסיטואציה מצחיקה ומשוגעת

צרו קשר


    כבר צחקו איתנו